מוריה אליפור UX/UI
עיצוב לדיגיטל, אפיון וחוויית משתמש

נעים מאד, שמי מוריה אליפור, מעצבת גרפית עם התמחות באפיון ועיצוב לדיגיטל. הסטודיו שלי פועל מזה כ- 15 שנים בתחום העיצוב הגרפי. ההתמחות שלי היא לתת פתרון גרפי למוצר / שירות של הלקוח שלי כדי שיביא לו נראות מדויקת ונכונה והגעה של לקוחות שקונים ממנו. עם הקידמה, עשיתי את המעבר מתחום הדפוס לעולם הדיגיטל המרתק וכיום עיצוב ובנייה לדיגיטל הוא חלק בלתי נפרד מהסטודיו. מתוך הבנה שאתר אינטרנט הוא חלון הראווה שלנו - בעלי העסקים בעולם המודרני.

בעלת תעודות מקצועיות בעיצוב גרפי, עריכת וידאו ואפקטים ובקורסים והשתלמויות בעיצוב ושיווק שעברתי במהלך השנים. בניית אתרים בוורדפרס וב wix. נסיון עשיר בעבודה בבתי דפוס ומשרדי פרסום. משתתפת באופן קבוע בכנסים מקצועיים בכדי להשאר מעודכנת בכל מה שחדש בתחום ובטרנדים בעיצוב. בעלת תעודה מקצועית בעיצוב לדיגיטל, אפיון וחוויית משתמש ונסיון יומיומי במדיות השונות.

תהליך עבודה: בחירת מעצב, לאחר שראינו תיק עבודות. מבצעים שיחת אפיון מעמיקה בה מבררים את האסטרטגיה בפרסום ובבניית הפלטפורמה הדיגיטלית, כך שהעיצוב והפונקציונאליות של האתר / דף הנחיתה / המיתוג יהיה מתאים ללקוח וללקוחות הפוטנציאליים שלו.

אני מאמינה בכך שצריך להיות קשובים ללקוח, אך עם זאת, יש לתת מענה מקצועי מנסיוננו בתחום. אני מאמינה שמוצר / שירות שמוגש ללקוחות הפוטנציאליים בצורה נכונה - הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה טכנית - מקצרת את הדרך לסגירת עסקאות ומביאה פחות ופחות לאי הבנות. ״תמונה שווה אלף מילים״. בעידן של היום, לא מספיק לספר לעולם מה המוצר / השירות שלך. האריזה, הנראות שלו חשובים יותר. בסבלנות ובחינת הדברים יחד - ניתן להגיעה לתוצאות משובחות ומדויקות.

לאור נסיון רב השנים שלי, תוך עבודה עם בעלי מקצוע מקצועיים ומנוסים, מתכנתים, ספקים ונותני שירות מהשורה הראשונה, אני יודעת איך לקצר זמנים ותהליכי עבודה, איפה כדאי לרכוש שירות כזה או אחר תוך הבנה בשיווק בכלל ובמדיה הכללית בפרט, כולל המדיה החברתית.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה. ליצור יחד אתכם את העיצוב / האתר עליו אתם חולמים, בצורה כזו שיהיה יפה, אסתטי ומדוייק ולא פחות מזה - כזה שיביא לכם תוצאות!

אז מה עושים עכשיו?
לוקחים דף ועט, רושמים את החלומות שלך ויוצרים איתי קשר. אשמח לייעץ ולכוון אותך ללא התחייבות 🙂

טלפון

029938858

ווצאפ

0526633070

דף עסקי

מוריה אליפור - מיתוג ועיצוב דיגיטלי

דוא״ל

moriahd26@gmail.com

אינסטוש

moriahelipur

לינקדאין

Moriah Elipur